Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Bir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum

Bayanlara Özel forumunda bulunan Bir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum konusunu görüntülemektesiniz. Sevgiliniz ya da sevgili adayınızla yaptığınız telefon mesajlaşmaları bazı durumlarda ilişkiniz için tehdit unsuruna dönüşebilir. Hangi durumlarda mı? Grup Hepsi Fan Club - Bir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum ...

 1. #1
  Üye JunioR*Bkc[İE] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Bulunduğu Yer
  29 ekimde erenimin y
  Yaş
  18
  Mesajlar
  0
  Rep Puanı
  429497215

  Standart Bir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum

  Sevgiliniz ya da sevgili adayınızla yaptığınız telefon mesajlaşmalarıBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum bazı durumlarda ilişkiniz için tehdit unsuruna dönüşebilir. Hangi durumlarda mı?
  Grup Hepsi Fan Club - Bir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum

  MesajlaşmakBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum ilişkilerde telefonla konuşmaktan daha sık başvurulan bir iletişim yöntemi haline geliyor. Dolayısıyla gün geçtikçe mesaj atmaya daha çok alışan parmaklarınızBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum ilişkilerinizin iyi ya da kötü anlarında her an başrolü kapmaya hazır durumda bekliyor. Ancak bu alışkanlığın ilişkilere çok büyük zararları olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. "Mesajlaşmayı abartmak bazı durumlarda erkekleri çıldırtabilir" diyen Arlene KriegerBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum bunun erkekleri istemedikleri zamanlarda cevap vermeye zorlayan bir hareket olduğunu söylüyor. Bu ve bunun gibi birçok durum ve neden mesajlaşmayı ilişkiler için tehlikeli hale getiriyor. Özellikle de o ilişki daha tam olarak rayına oturmamışsa...

  İlk buluşma sonrası
  Rüya gibi bir akşam geçirdikten sonra sevgili adayınıza mesaj atmamak için kendinizi zor tutuyor olabilirsiniz ama tutmalısınız. Çünkü bu mesajBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum içinde az da olsa bir dürtme ve ısrar isteği barındırıyor. Hatta psikolog Diane Kirschner`a göre randevu sonrası attığınız bu adımBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum onun sizin peşinize düşme hevesinin azalmasına neden olabiliyor.

  Sarhoşken
  Cep telefonlarında alkolmetre teknolojisi olmadığı süreceBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum içkiliyken kime ne mesaj atacağınızın kontrolünü kendiniz sağlamak zorundasınız. Özellikle onu görmek istediğinizi söyleyenBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum yalvarır moddaki bir mesajla tüm ipleri karşınızdakinin eline vermiş olursunuz.


  Kızgınken
  Aranmamanın ne kadar sinir bozucu olduğunu biliyoruz. Ama atacağınız "Neden beni aramıyorsun?" mesajının da onun gözünde sizi küçük duruma düşürecek bir mesaj olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca karşınızdakini kızdıracaktır da. Kirschner`in tavsiyesi kendinize kızgınken mesaj atma yasağı getirmeniz. Bazen hiç mesaj atmamak bile bundan daha iyi bir çözüm.

  Espri yapmaya çalıştığınızda

  Karşınızda siziBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum yaptığınız espriyi anlayacak kadar tanımayan bir insan varsa belki de içinde imalarBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum alaylar ve zor anlaşılacak espriler olan mesajları ona hiç atmamalısınız. İyi niyetle attığınız bir mesajBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum kelimelerin yanlış anlaşılması sonucu amacına ulaşmayabilirBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum hatta ters bir şekilde algılanabilir.

  O günkü ilk mesajlaşmanız değilse

  Yeni başlayan ilişkinizde gün içinde düzenli ve sık bir SMS trafiği yaşamak istiyor olabilirsiniz. Birbirinizden haberdar olmak istemeniz de son derece normal. Ancak sürekli SMS iletişimi yapmak birbirinizi telefonla aramanız için bir neden kalmamasına sebep olabilir. Nitekim erkeklerin büyük çoğunluğuBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum bir tercih yapmaları gerekirse kısa kısa kelimeler yazarak değil net telefon konuşmalarıyla iletişimde kalmayı tercih ettiklerini söylüyorlar.


  TELEFON MESAJLARI AŞKINIZI SABOTE Mİ EDİYOR?
  Eminiz ki gelen mesajlar kutunuzda; "Naber?" veya "Bu akşam görüşelim mi?` gibi tonlarca mesaj vardır. BugünlerdeBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum mesajlaşmakBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum her zaman olduğundan daha popüler. Türkiye`de günde 60–70 milyon adet SMS atılıyor. PekiBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum problem tam olarak nerede?

  Zen And The Art of Failing in Love (Zen ve Aşık Olma Sanatı) adlı kitabın yazarı Dr. Brenda ShoshannaBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum "Mesaj yollamaBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum erkeklereBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum ilişkileri için daha az enerji harcamanın yolunu açıyor. İlişkinizdeBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum SMS`ler yüzünden birbirinize karşı tembel bir hale geliyorsunuz" diye açıklıyor bu durumu.

  İşte biz deBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum önünüze çıkabilecek bu tür tuzakları incelemeye karar verdik ve erkek arkadaşınızı bu alışkanlıklardan caydırmanın yollarını araştırdık.

  Teknolojik tehlike 1: Şansını denemekten çekiniyor

  "Görüşelim mi" gibi belirsiz bir mesaj attığındaBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum plan yapma sorumluluğunu sizin üzerinize atıyor demektir.

  Bazı erkeklerin reddedilmekten ("İstemiyorsanızBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum cevap vermezsinizBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum o da bunu kulağıyla duymaktan daha kolay kaldırabilir diyor Shoshanna) korktukları veya frene basmak için mesajlaşmayı seçtiklerini düşünüyor Washington`daki Internet ve Bilgisayar Bağımlılığı Merkezi`nin sahibi Hilarie Cash.

  Teknolojik tehlike 2: Bağlantı yok

  Erkeklerle telefonda konuşmanın heyecanını bir düşünsenize. Seksi bir gülüşBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum coşkulu bir ses tonu duymak ne kadar da cazip. Ama mesajlaşmaBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum bunları bir anda silip atıveriyor. "Mesajlaşmak erkeklerin yakınlıktan kaçınmalarına olanak verir. Böylece iletişim çok yüzeysel kalır" diyor Cash.

  AyrıcaBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum araştırmalara göre; erkekler ilişkiyi idare etmek için mesaj atarkenBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum kadınlar ilişkiyi sağlamlaştırmak için yolluyor. Bu şu anlama geliyor: OBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum karşılıklı iletişimi limitliyor ve sizin daha fazlasını istemenize sebep oluyor. Bir dahaki sefer sizi aradığındaBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum ona olumlu bir tepki verin. ÖrneğinBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum "Sesini duymak ne güzel" diyebilirsiniz.  Teknolojik tehlike 3: Hislerini anlamanız güçleşir

  CashBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum "Mesaj attığında sesini duymadığınız içinBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum duygularını çözmeniz zorlaşır" diye açıklıyor. "Dün gece çok eğlendim` diye yazdığı zaman; ya sizinle vakit geçirmekten gerçekten hoşlanmıştırBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum ya da ilgisini çekmemişsinizdir ama size kibar davranmaya çalışıyordur. Ama telefonda konuştuğunuzdaBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum sesinin tonu ve vurgulamaları size bu konuda ipucu verecektir. Mesajlarına cevap vermeyipBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum aradığında da onunla iyi bir tonda konuşarakBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum bundan vazgeçirebilirsiniz.

  Teknolojik tehlike 4: Tartışmalardan kaçıyor

  Buluşma planınızı iptal etmek istediğini düşünelim. "Sizin kızgınlığınızla yüzleşmemek içinBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum bunu size mesajla bildirir" diyor Cash. Shoshanna ise ilişkinizin ciddileşmesinden korkuyorsaBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum daha az mesaj atıpBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum sizi soğutmaya çalışıyor olabilir" diye ekliyor.
  "Beni arayıp gelemeyeceğini söyleseydin daha iyi olurdu" diyerek size saygısızlık etmesinden hoşlanmadığınızı belirtebilirsiniz.

  Siz talep ettikten sonraBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum eğer hâlâ sizi aramayıpBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum mesaj atmaya devam ediyorsaBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum cevap yazmayı kesin. Belli kiBir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum sizinle fazla ilgilenmiyor ve size değer veren yeni bir sevgili ve mesaj arkadaşı bulmanız gerekiyor.


 2. #2
  Tuqce^m hersey sensin x3 ^£zqi^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  Aug 2009
  Yaş
  20
  Mesajlar
  0
  Rep Puanı
  4654399

  Standart Cevap: Bir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum

  hehe Bir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum doqru sanırım qercekten saoL cnmm
  imzAvim bana aittir..!
  Herkese Bi Halley oluyo ama bize bi halt olduğu yok xD
  Canum arkadaslarım kankalarımm KALBİMDESİNİZ..!!:cicek
  cuquladam alim abim cemrem gamzem özeL

 3. #3
  İremAkgül. ♥ JnsuOgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  Aug 2009
  Bulunduğu Yer
  Aşığım Oğuzuma var m
  Mesajlar
  0
  Rep Puanı
  429497127

  Standart Cevap: Bir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum

  olabilir saol canım :cicek Bir erkeğe mesaj atmamanız gerek 5 durum

  Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum...
  OĞUZHAN KOÇ.
  Sen hayatın anlamısın.  İrem Akgül .
  Sana olan sevgim asla bitmez .
  SEHESE herşeyim.


Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Yetkileriniz

 • Konu açma yetkiniz yok.
 • Cevap yazma yetkiniz yok.
 • Eklenti yükleme yetkiniz yok.
 • Mesajınızı değiştirme yetkiniz yok.
 •