Basen nasıl inceltilir?

basen eritme önerileri tavsiyeleri tüyoları basen nasıl eritilir

Basenlerini inceltmek isteyen ve bunun için kendisine ekstra tavsiyeler arayanları aşağıdaki önerileri takip etmeye ve uygulamaya davet ediyoruz. Basenlerinizi rahatlıkla inceltebilmenizi sağlayabilecek aşağıdaki tavsiyeler ile sizlerde daha net bir vücut yapısına sahip olabilecek ve bu şekilde rahatlıkla fark yaratabileceksiniz.  Beslenme uzmanı Ender Saraç’ın basen eritme hareketleri sayesinde üç hafta gibi kısa bir zamanda basenlerinizdeki incelmeyi fark edeceksiniz.

basen inceltme Basen nasıl inceltilir?

Basen eriten diyet ve basen eriten hareketler sayesinde 3 hafta gibi kısa bir sürede basenlerinizin inceldiğini göreceksiniz. Ender Saraç basen eritme programı içeriği itibari ile diyet listesi, egzersiz hareketler ve bitkisel formülleri içermektedir.Öncelikli olarak basen eriten hareketlerden başlayalım egzersizimizin adı hepiniz yakından bildiği klasik mekik hareketidir. Dizleriniz bitişik vaziyette ayaklar ise birbirine paralel halde tabanlar yeri gösterirken iki elinizi ensede birleştirip sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere 50 şer kere bu hareketi uygulayın. Bu hareket sayesinde karın kaslarınız güçlenirken basen bölgesindeki fazla yağların vücuttan atılımını hızlandırır.

Sopalı hareket olarak adlandırdığımız hareketimizi ise temin ettiğiniz bir sopayı ense kökünüze yerleştirip iki elinizi askıda kalır şekilde sopaya geçirin. Ayaklarınızı vücut hizasında açıp sağa ve sola doğru kalça kısmından yukarısını hızlı hareketlerle döndürün ortalama 3 ila 5 dakika kadar sabah ve olmak üzere günde 2 kere uygulayın. Bu hareket sayesinde yan karın kasların şekillenmesine ve göbeğinizin hızlı bir şekilde erimesine neden olur.

Ender Saraç basen eriten diyet programında sabah uyandığınızda ilk olarak 1 bardak ılık ballı ve limon su için. Sonrasında sizlerle paylaştığımız basen eriten hareketleri 30 dakika sürecek şekilde uygulayın. Duş esnasında ham ipek kese yada kabak lifi ile 5 dakika boyunca göbek, basen ve bel bölgesini sert bir şekilde keseleyin. Bu işlemin ardından 5 dakika kadar susam yağı, kekik yağı, biberiye yağı ve melisa yağı ile aynı bölgelere masaj yapın.

Sabah kahvaltınızda ; 1 adet yeşil elma (kabuğu soyulmadan yensin) 1 adet sert seftali
Ara öğünde ; 2 parmak taze dil peyniri
Öğlen yemeğinde ; 1 porsiyon tavuk ızgara (derisiz), rokası bol olacak şekilde yeşil salata
Ara öğünde ; 5 adet yulaflı bisküvi
Ara öğünde ; saat 17,30 gibi 1 adet yeşil elma
Akşam yemeğinde ; 5 yemek kaşığı zeytinyağlı fasulye, 1 dilim çavdar ekmeği, 1 porsiyon mevsim salatası
Yatmadan 1 saat kadar önce ; 1 bardak şekersiz tarçınlı diyet süt,

Ender Saraç basen eritme programı boyunca uymanız gereken bazı yasaklarda bulunmaktadır. Bunlar sırası ile kolalı ve şekerli içecekler, kızartma, hayvansal katı yağlar, bira, beyaz un, beyaz şeker, aşırı gündüz uykusu, doğum kontrol hapları, yağlı çerezler, çikolata ve cips türü besinler uzak durulmalıdır. Aksi halde emekleriniz karşılığını almakta zorlanır ve hayal kırıklığına maruz kalabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gıdı sarkmasına iyi gelecek özel tedavi yöntemi başlıklı makalemizde gıdı sarkması hakkında bilgiler verilmektedir.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.