Sezonun Son Modası

Bootieleri nasıl giymemiz gerektiğini, nasıl üzerimize daha cok yakışacağı gibi sorularımıza bu yazımızda cevap bulacağız..

bootier nedir 300x300 Sezonun Son Modası

bootier nedir2 300x300 Sezonun Son Modası

bootier nedir3 300x300 Sezonun Son Modası

bootier nedir4 300x300 Sezonun Son Modası

Parti Kızı

Yeni sezonda payetli bluz ve elbiseler çok moda. Düğün, özel davet ve gece gezmeleri için uygun olan payetli bluzu deri taytla birlikte kullandım. 2010 modasının detaylarından zımba; bootie üzerinde oldukça şık görünüyor.

Sezonun Son Modası!

Günlük Hayat

Mini elbiseler trendi özelliğini koruyor. Süet siyah bootieyi sade bir elbiseyle birlikte kullandım. Gri; bu sezonun en moda rengi. İki trendi bir arada kullanarak tarzınızla fark yaratabilirsiniz. Zarif ve sade küpelerle kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Sezonun Son Modası!

Çalışan Kadın

Doğru kıyafetleri seçtiğinizde bootieleri işyerinde de giyebilirsiniz. 2010 kış modasının trendi altın sarısının hâkim olduğu bir kombin karşınızda… Burada, leopar desenli bluz kullanmanın sebebi gündüz kıyafetini geceye dönüştürmektir. Ofisteyken üzerinize kahverengi bir hırka giyerek bluzunuzu gizleyebilir, iş çıkışı arkadaşlarınızla buluştuğunuzda şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz. Süet bootieler kot pantolonlarla birlikte kullanabilir.

Bir önceki yazımız olan Örgü Çanta Modelleri başlıklı makalemizde örgü çanta, örgü çanta çeşitleri ve örgü çanta modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.